TURBOSOUND NUQ SERIES LOUDSPEAKERS NUQ-15WHITE
[PRICED PER UNIT - NEW FROM MANUFACTURER - CALL FOR AVAILABILITY]
Listing last update on August 19, 2010 - Viewed 885 times
TURBOSOUND NUQ SERIES -NUQ-15, WHITE VERSION. PASSIVE/ACTIVE SWITCHABLE 2-WAY 15" LF, 1.4" HF, NL4. 1200 W PGM, MAX SPL 135DB PEAK, 50HZ-20KHZ, 80H X 50V ROTATABLE. NEW WITH FULL FACTORY WARRANTY, FOB CT