TURBOSOUND NUQ SERIES LOUDSPEAKERS NUQ-12WHITE
[PRICED PER UNIT - NEW FROM MANUFACTURER - CALL FOR AVAILABILITY]
Listing last update on August 19, 2010 - Viewed 644 times
TURBOSOUND NUQ SERIES -NUQ-12, WHITE VERSION. PASSIVE/ACTIVE SWITCHABLE 2-WAY 12" LF, 1.4" HF, NL4. 700 W PGM, MAX SPL 133DB PEAK, 55HZ-20KHZ, 80H X 50V ROTATABLE. NEW WITH FULL FACTORY WARRANTY, FOB CT