TURBOSOUND COMPACT SERIES - TCS-101CT PASSIVE 2-WAY 10" LF, 1" HF
[PRICED PER UNIT - NEW FROM MANUFACTURER - CALL FOR AVAILABILITY]
Listing last update on August 20, 2010 - Viewed 693 times
500W PGM
MAX SPL 125DB
65HZ-20KHZ
100ï½°H X 60ï½°V
NLR/TERMINAL STRIP
INCLUDES 100V LINE TRANSFORMER WITH 30W, 60W, 120W TAPS.